Tibbi ləvazimatlar, tibbi avadanlıqlar, tibbi avadanlıqların təmiri
2006-ci ildə Azərbaycanda qurulan CLİNİC MEDİCAL MMC tibbi avadanlıqların satışı və texniki xidmətlərin göstərilməsi ilə tibb dünyasına daxil olmuşdur. 7 ildən artıq təcrübəyə əsaslanan, keyfiyyətli xidməti ilə fərqlənən şirkətimiz bütün növ tibbi avadanlıqların satışı və satış sonrası mütəmadi texniki servisini uğurla yerinə yetirməkdədir.
Biz kimik?
Clinic Medical MMC-in əsas prinsipi dəyərli müştərilərimizin və partnyorlarımızın istək və tələblərini tam şəkildə qarşılamaq, onlar üçün yüksək keyfiyyətli avadanlıqları layihələndirmək və ərsəyə gətirərək məmnuniyyətlərini qazanmaqdır. Müştərilərimizə verdiyimiz yüksək dəyərlə sağlam və nizamlı iş, rəqabətə davamlı qiymətlər, ölkədaxili və beynəlxalq tələbləri qarşılamaq əsas missiyamız olaraq davamlı şəkildə inkişaf etdirilir.
Clinic Medical, dövlət və xüsusi tibbi müəssisələr başda olmaqla bütün özəl sağlamlıq mərkəzlərinə, diler ve müayinə mərkəzlərinə beynəlxalq standartlara əsaslanan tibbi cihazlar və vəsaitlər təmin edir. Tibb texnologiyasındakı sürətli inkişafı vaxtında, tam ve dəqiq izləyən Clinic Medical şirkəti olaraq əsas məqsədimiz informasiya təchizatında sağlam ve etibarli bir texnoloji infrastruktur quraraq davamlı yeniliklərin tətbiq olunduğu möhkəm bir sistem yaratmaq və qanunlara əsaslanan bütün şərtləri əsaslı şəkildə və davamlı olaraq yerinə yetirməkdir.

Медикаменты, медтехника, ремонт медтехники
ООО «КЛИНИК МЕДИКАЛ», созданное в Азербайджане в 2006 году, вошло в мир медицины, продавая медицинское оборудование и предоставляя технические услуги. Основываясь на более чем 7-летнем опыте работы, наша компания, отличается качественным сервисом, успешно осуществляет регулярные продажи и послепродажное обслуживание всех видов медицинского оборудования.
Кто мы?
Главный принцип ООО «Клиник Медикал» - полностью удовлетворить пожелания и требования наших уважаемых клиентов и партнеров, спроектировать и создать для них качественное оборудование и получить их удовлетворение. Мы высоко ценим наших клиентов, здоровый и упорядоченный труд, конкурентоспособные цены, соответствие внутренним и международным требованиям - это постоянное развитие нашей основной миссии.
Clinic Medical предоставляет медицинские приборы и оборудование, соответствующие международным стандартам, всем частным медицинским центрам, дилерам и экзаменационным центрам, включая государственные и частные медицинские учреждения. Как Clinic Medical, компания, которая полностью и точно следит за быстрым развитием медицинских технологий, наша главная цель - создать прочную и надежную технологическую инфраструктуру в области предоставления информации, создать надежную систему непрерывных инноваций и соответствовать всем требованиям законодательства.